Edukativni sadržaj

Strmec: Boje

Strmec: Boje

Protekli tjedan, u jasličkoj skupini „Pčelice“, djeca su se susrela s raznovrsnim aktivnostima na temu „Boje“. Ostvaren je naš glavni cilj: potakli smo govornu komunikaciju te spoznaju svijeta koji nas okružuje putem boja, usvojivši osnovne i one ostale. Kroz likovne i istraživačko-spoznajne aktivnosti djeca su otkrivala, pridruživala, razlikovala i uspoređivala boje te ih na kraju imenovala. Pokazala su veliki interes za sve materijale i poticaje za igru te u skladu svojih individualnih  razvojnih mogućnosti, razvijala finu motoriku prstiju i šake, koordinaciju oko-ruka, govor i njegovo bogaćenje novim riječima.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 + 9 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *