Vijesti

Belica: Došašće

Belica: Došašće

Belica: Došašće

Vrijeme iščekivanja proveli smo u pripremama za božićnu priredbu i božićni sajam, ali upoznavajući božićno otajstvo Kristova utjelovljenja. Naslov igrokaza “Isus u svemu”, koji su djeca uvježbala za nastup, ujedno je naša nit vodilja i poruka koju šaljemo svima. Želimo da otvorena, čista i skrušena srca, radosno primimo Malog Isusa u štalice naših obitelji. Da ga željno i spremno dočekamo i zadržimo u našoj svakodnevici. Neka nam je svima blagoslovljeno vrijeme iščekivanja kao i sam blagdan Božića!

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

six − two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *