Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Sveci

Hrv.Leskovac: Sveci

Hrv.Leskovac: Sveci

Kroz ovu pedagošku godinu željeli smo djeci približiti likove svetaca. Djeca svoje uzore i junake danas traže u crtanim filmovima i videoigrama. No, ti likovi su izmišljeni. Postoje pravi “junaci” koji su svoje živote zaista dali za prave ideale, za Boga i bližnjega-sveci. U studenome smo tako proslavili sv. Nikolu Tavelića, prvog hrvatskog sveca te sv. Katarinu, a u prvoj polovici prosinca sv.Barbaru, sv. Nikolu te sv. Luciju. Upoznavajući djecu sa svecima, njihovim životima i djelima nastojimo im pokazati kako je svatko pozvan na svetost,;svi smo pozvani donositi radost, ljubav, mir ondje gdje se nalazimo.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four + eighteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *