Vijesti

Belica: Slon bonton

Belica: Slon bonton

Belica: Slon bonton

O lijepom i primjerenom načinu ponašanja slušali smo, gledali i učili na vrlo zabavan i djeci razumljiv način. Lutkarski mjuzikal sa životinjama-lutkama, odigrao je mnoge djeci bliske situacije uz naglasak na pozitivna, društveno prihvatljiva ponašanja. Kako i kada pozdraviti, zahvaliti, ispričati se, zamoliti, kako se ponašati u gostima na rođendanu, kod jela, u trgovini… Sve je uglazbljeno, a CD s cijelom predstavom, u vrtiću nas često podsjeća na lijepo, zabavno i poučno iskustvo.

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *