Roditelji

Hrv.Leskovac: Filmska večer za obitelj u vrtiću

Hrv.Leskovac: Filmska večer za obitelj u vrtiću

Hrv.Leskovac: Filmska večer za obitelj u vrtiću

U petak 24. studenog smo u vrtiću organizirali “Filmsku večer za obitelj”. Ovaj prvi susret trebao je biti uvodni susret u kateheze o očistvu i majčinstvu koje vodi dr. Petar Krešimir Hodžić. Odazvalo se oko petnaestak obitelji. Roditelji su gledali film “Hrabrost” koji nosi snažnu poruku o roditeljstvu te žrtvama koje roditelji podnose u svojim obiteljima i blagoslovu koji proizlazi iz njih ako ih se nosi sa vjerom u Božju pomoć. Djeci je pak bio ponuđen crtani film “Veggie tales- Igračka koja je spasila Božić”. Crtić progovara o problemu materijalizma i želje za posjedovanjem igračaka, dok je prava bit Božića darivanje samih sebe u ljubavi našim bližnjima kao što je to Isus učinio. Nakon filma djeci su bile ponuđene razni poticaji i aktivnosti kako bi produbili temu koju  je crtani film prikazao.

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four + 17 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *