Vijesti

Belica: Puž-muž

Belica: Puž-muž

Belica: Puž-muž

U utorak, 7.studenoga 2017, posjetili smo kazalište u Čakovcu i uživali u zabavno – poučnoj predstavi o prijateljstvu i igri. Izvrsni glumci KD Pinklec, 45 minuta zabavljali su nas u ulogama žaba, vjeverice, crnog kosa, miša, zeca i, djeci najdražeg, puža. Slušali smo poznate dječje brojalice u vrlo originalnoj izvedbi, kao i neke potpuno nepoznate. Sljedeći je dan u vrtiću protekao u predstavi Puž-muž na dječji način. Svoj kreativni izričaj, “ovčice” su prikazale prijateljima u mlađoj skupini.

Objavljeno
Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *