Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Kreativne “Loptice”

Hrv.Leskovac: Kreativne “Loptice”

Hrv.Leskovac: Kreativne “Loptice”

U protekla dva tjedna,u jasličkoj skupini “Loptice” bilo je vrlo kreativno, zaigrano i veselo. Nudilo nam se toliko toga što smo sa djecom željeli “obilježiti”. Započeli smo sa blagdanom “Anđela čuvara”, pred nama je bio “dječji tjedan”, proslavili smo Teov 3. rođendan, promatrali prirodu u jesen, njezine raskošne boje, promatrali i otiskivali lišće, izradili jesensko kazalište i imali pravu malu predstavu. Zaista nismo znali što bi posebno izdvojili od ovih tema pa smo sve sakupili u jednu, a vi pogledajte kako nam je bilo. :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *