Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Osjećaji

Hrv.Leskovac: Osjećaji

Hrv.Leskovac: Osjećaji

Osjećaji

Protekli tjedan, nastojali smo sa djecom skupine Zvjezdice posvjestiti  važnost osjećaja i njihovu ulogu u životu. Čitali smo slikovnice Trace Moroney o osjećajima, imenovali ih i prepoznavali ih u našim životnim situacijama, kako bi mogli biti osjetljiviji, kako na naše osjećaje, tako i na osjećaje drugih i na njih prikladno reagirati. Pogledajte što nas čini sretnima, tužnima, ljutitima i uplašenima. :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 + 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *