Dječji tjedan

Strmec: Dječji tjedan

Strmec: Dječji tjedan

Dječji tjedan donio je mnogobrojna događanja u naš vrtić.

Potakli smo djecu da razmisle o svojim pravima i obavezama, ravnopravnosti, prijateljstvu i različitostima te izradili plakat sa svojim porukama koje smo podijelili s odraslima. To nam je ujedno i bio glavni cilj – promicati dječja prava i potrebe te osvijestiti važnost njihovog mjesta u društvenoj zajednici.

Također, organizirali smo raznovrsne sportske igre i druženje sa svom djecom u vrtiću.

Naš vrtić posjetile su i članice KUD-a Strmec te pokazale ukratko svoj program, a potom uključile i djecu.

Djeca su imala mogućnost uživati i u lutkarskoj predstavi „Juha od bundeve“ koju su pripremile odgojiteljice. Na vrlo slikovit i zabavan način prikazana je vrijednost prijateljstva, tolerancije i međusobnog poštovanja.

Zahvaljujemo se svima na suradnji i ne zaboravite, djetetu je najpotrebnija LJUBAV prije svega!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *