Vijesti

Hrv.Leskovac: Proslava blagdana svete Male Terezije

Hrv.Leskovac: Proslava blagdana svete Male Terezije

Hrv.Leskovac: Proslava blagdana svete Male Terezije

U četvrtak, 28.rujna, proslavili smo blagdan svete Male Terezije, zaštitnice našeg vrtića. Marljivo smo se pripremali za taj događaj uvježbavajući pjesme za svetu misu. Misu je služio vlč. Dubravko Škrlin Hren, župnik u Lučkom. Žarko smo molili svetu Malu Tereziju da i mi budemo sveti, kao što je bila i ona. Nakon mise, družili smo se na dvorištu s roditeljima, bakama i djedovima. Pogledajte kako nam je bilo…

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

14 + thirteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *