Vijesti

Split: Proslava sv. Male Terezije

Split: Proslava sv. Male Terezije

Split: Proslava sv. Male Terezije

U župnoj crkvi sv. Leopolda Bogdana Mandića u Splitu don Josip Delaš je predslavio svetu misu na blagdan svete Male Terezije – Dan našeg vrtića. Djeca iz skupine „Ružice“ su se pridružila župnom zboru u slavljenju Boga pjesmom dok su „Mravi“ pjevali uz svoje roditelje. Ponosni predškolci su u pratnji svojih majki dijelili blagoslovljene ruže okupljenim župljanima. Razveselio nas je susret s bivšim polaznicima našeg vrtića kao i krštenje malog Stipana,možda budućeg polaznika…    mala terezija 037mala terezija 049mala terezija 043 mala terezija 025mala terezija 058mala terezija 024mala terezija 054

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *