Edukativni sadržaj

Hrv. Leskovac: Druženje sa sestrama iz Nigerije

Hrv. Leskovac: Druženje sa sestrama iz Nigerije

Hrv. Leskovac: Druženje sa sestrama iz Nigerije

Jeste li ikada poželjeli otići u Afriku? Mi, djeca i odgajateljice iz Hrvatskog Leskovca smo ondje bili! Ondje su nas odveli veseli zvukovi bubnjeva, zvečki i drugih različitih udaraljki naših dragih “čokoladnih teta”, kako ih djeca zovu… Posljednjih nekoliko dana našu radost dijele i tri sestre iz Nigerije koje su došle kako bi vidjele i upoznale način života u Hrvatskoj, način rada u dječjem vrtiću (i sestre također imaju dječji vrtić pri njihovom samostanu u Nigeriji) te uživale u ljepoti naše divne domovine. Pogledajte kako izgleda zabava na afrički način…

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

14 − 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *