Vijesti

Belica: Obavijest o upisu djece

Belica: Obavijest o upisu djece

S obzirom da se oslobodilo  nekoliko mjesta u odgojno – obrazovnim skupinama Podružnice Belica nakon ispisa djece iz Općine Mala Subotica Upravno vijeće, sukladno članku 17. Pravilnika o upisu djece i ostvarivanja prava i obveza korisnika usluga, donijelo je obavijest  o rezultatima upisa.

Sukladno općim aktima i Odluke Upravnog vijeća  Dječjeg vrtića Svete Male Terezije pravo upisa imaju djeca koja navrše godinu dana života.

U prilogu se nalazi cjelokupna obavijest te popis upisane djece, neupisane djece te razlog odbijanja.

Obavijest_rjesenje-Belica_1718

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fifteen − thirteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *