Roditelji

Punat: Završno druženje

Punat: Završno druženje

Punat: Završno druženje

Dana 12.7.2017 u poslijepodnevnim satima u dvorištu naših jaslica održali smo zajedničko, oproštajno druženje naših jasličara koji odlaze u vrtić. Druženje je započelo uvodnim govorom voditeljice podružnice naše s. Andreje koja se zahvalila roditeljima na prekrasnoj suradnji tokom svih godina. Uslijedili su naši diplomanti kojima su za uspješno završeno jaslično razdoblje podijeljene medalje, diplomske kape kao i diplome. Nakon “ozbiljnijeg” dijela uslijedila je osvježavajuća zakuska koju su priredili roditelji naših diplomiranih jasličara, kao i natjecateljske igre djece i roditelja. Svim roditeljima, posebno onima budućih vrtićaraca veliko hvala, a našim diplomiranim jasličarima želimo sretne, zaigrane i uspješne vrtičke dane! Vaše tete :)

“Ima l´ išta ljepše na to svijetu bajnom

Od djetinjstva bezbrižnog sa družinom sjajnom?

Proveli ste, eto, skupa godinicu neku,

Upoznali jedno drugog kao bracu, seku.

Radili ste, učili ste, nestašni ste bili,

A sad ste se kao rijeka prema vrtiću slili.

Uskoro će vas novi prijatelji pozvati vas k sebi,

Doviđenja, sretno bilo i tebi, i tebi, i tebi…

Svaka riječ sad suvišna je, grla nam se stežu…

Al* već sutra krenut ćete svatko putem svojim

I bit ćete ponos svima, o tome ne dvojimo .

Stoga hrabro naprijed i ničeg se ne bojte,

Svijet je ovaj ovdje za vas i vi ga osvojite :)”

Ima l´ išta ljepše na to svijetu bajnom

Od djetinjstva bezbrižnog sa družinom sjajnom?

Proveli ste, eto, skupa godinicu neku,

Upoznali jedno drugog kao bracu, seku.

Radili ste, učili ste, nestašni ste bili,

A sad ste se kao rijeka prema školi slili.

Uskoro će zvono prvo pozvati vas k sebi,

Doviđenja, sretno bilo i tebi, i tebi, i tebi…

Svaka riječ sad suvišna je, grlo mi se steže, čini mi se: odavno mi nije bilo teže.

Al* već sutra krenut ćete svatko putem svojim

I bit ćete ponos svima, o tome ne dvojim.

Stoga hrabro naprijed i ničeg se ne bojte,

Svijet je ovaj ovdje za vas i vi ga osvojite

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *