Vijesti

Split: Završna svečanost

Split: Završna svečanost

Split: Završna svečanost

Završnom svečanošću u kripti župne crkve, uz pjesme i recitacije naučene tijekom pedagoške godine, „Mravi“ i „Ružice“ su nasmijali i izazvali pljesak brojnih članova obitelji u publici zasluživši pohvale odgojiteljica i slatkiše za svoj veseli i razigrani nastup.

Svi zajedno su pljeskom ispratili predškolke i predškolce kojima je voditeljica s. Matija Jurković uručila diplome i prigodne poklone sa željom da iz vrtića pamte samo sretne dane!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fourteen − four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *