Vijesti

Belica: Lijepo nam je u vrtiću bilo!

Belica: Lijepo nam je u vrtiću bilo!

Belica: Lijepo nam je u vrtiću bilo!

Svečano smo obilježili kraj još jedne godine. Djeca su pokazala dio onoga što su tijekom godine učila. Osmero najstarijih potpuno  je spremno za nov početak. To su potvrdili nastupom kojim su dominirali znanjem, vještinama i motiviranošću. Svima želimo ugodno, toplo i blagoslovljeno ljeto. Onima od kojih ćemo se uskoro oprostiti, šaljemo iskrene želje da sjeme koje je posijano u njihovim malim životima i velikim srcima, raste i donosi plod tijekom odrastanja i školovanja. Njima na dobro, a Gospodinu na slavu!

Objavljeno
Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 × five =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *