Vijesti

Strmec: Završna priredba

Strmec: Završna priredba

29.05.2017. održana je završna priredba i oproštaj od predškolaraca. Mlađa i starija skupina nastupile su s recitacijama, pjesmama i plesom te igrokazom. Nakon dječjih nastupa, kao iznenađenje majkama, očevi su pjevali pjesmu: „Samo je ljubav tajna dvaju svjetova“ , uz pratnju Ane Benković na sintetizatoru. Nakon priredbe, roditelji su se mogli okušati i zabaviti u natjecateljskim igrama; „Piša lonca“, „Skakanje u vrećama“, „Glazbeni obruči“.  Svi zajedno smo se podružili i počastili.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

twenty − 9 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *