istraživanje

Punat: Leptiriću, šareniću

Punat: Leptiriću, šareniću

Punat: Leptiriću, šareniću

LEPTIR

Leptirova tanka krila

ljetna kiša natopila

pa je sada leptir mali

ljepši nego što smo znali.

Dvije šare u sredini

sjaje se na mjesečini

a žute se točke skrile

na krilima ko od svile.

                                                                Nada Landeka

Protekli dani malih “Bubamara” bili su šareni i veseli baš kao i leptirići koje su crtali i bojali. Uz likovno izražanje  o životu leptira “Bubamare” su istraživale putem dječjih enciklopedija, kao i putem slika. A kako je sve to izgledalo naravno donosimo u galeriji slika :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − 6 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *