Stručno usavršavanje

Split: Prikaz kvalitetne prakse

Split: Prikaz kvalitetne prakse

Split: Prikaz kvalitetne prakse

U dječjem vrtiću „Sv. Pavla apostola“ 24. i 25. svibnja 2017. godine održan je stručni skup „Prikaz kvalitetne prakse u privatnim i vjerskim vrtićima grada Splita“ sa ciljem razmjene iskustava u primjeni projektnog planiranja i akcijskog istraživanja u očitovanju Nacionalnog kurikuluma za rani i predškolski odgoj republike Hrvatske.

Putem interaktivnih radionica u organizaciji pedagoginje Nade Pelaić predstavljeno je trinaest projekata, a naš vrtić je sudjelovao s projektom „Dobrota“  u kojem se ogleda obilježavanje 100-godišnjice dolaska sestara karmelićanki BSI u Hrvatsku, ciljevi i zadaće predviđeni Godišnjim planom i programom te intenziviranje suradnje s roditeljima u humanitarnom djelovanju u lokalnoj zajednici.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

16 + 9 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *