Vijesti

Split: Hodočašće u Solin

Split: Hodočašće u Solin

Split: Hodočašće u Solin

Djeca iz svih katoličkih dječjih vrtića Splitsko-makarske nadbiskupije su se tradicionalno sa svojim obiteljima i odgojiteljicama okupila na hodočašću u svetištu Gospe od Otoka u Solinu. Naš vrtić je, uz dječji vrtić „Brat Sunce“ iz Podstrane, bio suorganizator susreta pa su naša djeca predvodila pjevanje na svetoj misi i sudjelovala u molitvi vjernika. Don Mislav Šaškor, župni kapelan, je u kratkoj, ali sadržajno bogatoj propovijedi podsjetio roditelje na njihovu odgovornu ulogu istaknuvši da njihova djeca svakodnevno puno toga traže i oni im puno toga daju, no najvažnije je i najvrjednije dati im istinske temelje – vjeru i molitvu.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *