Edukativni sadržaj

Strmec: Posjet Vatrogasnoj postaji Sveta Nedelja

Strmec: Posjet Vatrogasnoj postaji Sveta Nedelja

Strmec: Posjet Vatrogasnoj postaji Sveta Nedelja

Prekrasno prijepodne 17 . svibnja, proveli smo s vatrogascima DVD-a Sveta Nedelja. Vožnja u vatrogasnim kombijima, slušanje sirene, učenje o zanimanju vatrogasca, gašenje/špricanje, kamioni i penjanje u njih, učenje o priboru za gašenje požara i opremi vatrogasca… Kamion za gašenje šumskog požara, kamioni za pomoć na autocesama, čamac za pomoć kod poplava, uže za spašavanje ljudi… Nadasve zahvaljujemo vodstvu i timu vatrogasaca Svete Nedelje, koji su nas primili i pogostili, i oduševili nas; “I JA ĆU BITI VATROGASAC!”

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fifteen − 7 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *