Vijesti

Split: Posjet djece iz Gabela Polja

Split: Posjet djece iz Gabela Polja

Split: Posjet djece iz Gabela Polja

Prilikom izleta u Split posjetila su nas djeca iz dječjeg vrtića „Betlehem“ iz Gabela Polja u pratnjih svojih odgojiteljica i odgojitelja pa nam u kripti župne crkve upriličili svoju završnu svečanost s porukom: „Veliki svijete, eko poruke šalje ti dijete!“

U publici su nam se pridružila i djeca iz susjednog dječjeg vrtića „Hugo“ tako da smo zajedno uživali u pjesmama, igrokazima i recitacijama. Sestre karmelićanke su djecu počastile grickalicama, slatkišima i ručkom, a župnik, po običaju, bombonima. I još kad bi nam ovako zabavno bilo svaki dan…

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

twelve + fifteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *