istraživanje

Belica: Kunić u vrtiću

Belica: Kunić u vrtiću

Belica: Kunić u vrtiću

U skupini “Loptica” jedan je dan boravio lijepi, sivi kunić. Kućni ljubimac odgojiteljice Katje izazvao je veliki interes i radost sve djece. Stoga su se u zabavne i istraživačke aktivnosti uključila i djeca starije skupine. Saznali smo o njegovim prehrambenim navikama, brizi za njegovo zdravlje i higijenu, te kako je on vrsta kunića, životinja vrlo slična zecu. Najdraži trenuci djeci su svakako bili oni kad su ga milovali, promatrali, te odveli u šetnju dvorištem. Čitali smo slikovnice, pjevali pjesmice i uživali u društvu kućnog zeca. Djeca su pokazala kako vole životinje, imaju potrebu za interakcijom i vrlo su brižni.

 

Objavljeno
Kategorija istraživanje

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *