Stručno usavršavanje

Split: Stručni skup za odgojiteljice u vjeri „Dijete i duhovnost“

Split: Stručni skup za odgojiteljice u vjeri „Dijete i duhovnost“

Split: Stručni skup za odgojiteljice u vjeri „Dijete i duhovnost“

U organizaciji Katehetskog ureda Splitsko-makarske nadbiskupije i Agencije za odgoj i obrazovanje, u Splitu je 22.4.2017. održan stručni skup za odgojiteljice u vjeri na temu „Dijete i duhovnost“. Naš dječji vrtić je sudjelovao s radionicom „Elementi duhovnosti Karmela BSI u radu s djecom rane i predškolske dobi“ pri čemu su poseban interes sudionica izazvali kratki film „Duhovnost i povijest Karmela BSI u Hrvatskoj“ te misli bl. Marije Terezije od sv. Josipa o odgoju djece. Odgojiteljicama u vjeri smo zaželjele da ih u životu i radu prati zagovor naše Majke Utemeljiteljice – blaženice koja je, riječima sv. Pavla, bila svakom sve da neke spasi, blaženice koja je našla sebe tražeći Boga.

http://www.katehetski-nadbiskupija-split.net/skup-odgojiteljice-u-vjeri-2017/

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *