Mali kreativci

Strmec: Pile, Dan planeta Zemlje

Strmec: Pile, Dan planeta Zemlje

Početkom ovog tjedna su djeca jasličke skupine, nadahnuta pričom o piliću, sudjelovala  u likovnoj aktivnosti kolažem, trudivši se izraditi pile koje su vidjeli u slikovnici. Uz malo poticajnih pitanja tete su pomogle djeci da dođu do zaključka i pravilno slijede radnje, od rezuckanja i lijepljenja kolaža do crtanja odgovarajućih dijelova. Ubrzo su našim panoom osvanuli predivni radovi. Također, započeli smo i s aktivnostima vezanim uz Dan planeta Zemlje s kojima ćemo nastaviti ovaj tjedan.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *