Vijesti

Belica: Predstava “Juha od bundeve”

Belica: Predstava “Juha od bundeve”

Belica: Predstava “Juha od bundeve”

U Centru za kulturu Čakovec, 24.4.2017. gledali smo predstavu Juha od bundeve koju je izvelo Kazalište lutaka Zadar. Predstava o prijateljstvu bila je zanimljiva, dinamična, zabavna i djeci primjerena. Predložak predstave djeci je dobro poznat iz istoimene slikovnice, tako da su mogli s lakoćom pratiti i uživjeti se. Vrijeme prije predstave, proveli smo na obližnjem dječjem igralištu na radost i oduševljenje svih.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

3 × two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *