Vijesti

Split: “Tužnog razveseli”

Split: “Tužnog razveseli”

Split: “Tužnog razveseli”

Kada smo u listopadu organizirali humanitarnu akciju „Kruh svoj s gladnim dijeli“ za djecu u Nigeriji, nismo slutili da ćemo u svom gradu u Velikom tjednu realizirati novu akciju  – „Tužnog razveseli“.  Prodajom uskrsnih aranžmana izrađenih s roditeljima u udruzi „Most“ koja skrbi o beskućnicima, prikupili smo novce za kupnju proizvoda potrebnih socijalnoj samoposluzi, a to su trenutno pelene i higijenske potrepštine. Kako bismo našim sugrađanima bez krova nad glavom donijeli tračak obiteljskog blagdanskog ugođaja, donijeli smo i kolače, voće i pisanice. Ima li ljepše uskrsne čestitke od zahvalnog osmijeha?

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *