Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Aktivnosti u korizmi

Hrv.Leskovac: Aktivnosti u korizmi

Hrv.Leskovac: Aktivnosti u korizmi

Križni put

U subotu 1.4.2017. bili smo domaćini parkovnog križnog puta za djecu s roditeljima. U goste su nam stigli naši prijatelji iz Belice, Strmca i ostalih vrtića iz okolice Zagreba. Za taj križni put smo se svi zajednički pripremali izradom srca za svaku postaju pojedinačno svako dijete,  te zajednički oslikali svaki vrtić određenu postaju.

 

CVJETNICA

 

DOBRI PASTIR I IZGUBLJENA OVCA

 

 

POSLJEDNJA VEČERA

 

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fourteen + 19 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *