Vijesti

Belica: Pripreme za Uskrs

Belica: Pripreme za Uskrs

Belica: Pripreme za Uskrs

Okupljanje na malu pobožnost križnoga puta, dalo je djeci tematski okvir za razmišljanje, doživljavanje i spontano izražavanje. Prateći Isusa na križnom putu, djeca su isto izrazila pokretom i kostimiranjem u simboličkoj igri. Izgradili su grob, te dramatizirali cijeli križni put. Na praznom grobu, čudili su se i pitali o Isusu, a anđeo im je donio Radosnu vijest o Isusovu uskrsnuću.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

18 + eight =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *