Edukativni sadržaj

Strmec: Dobri pastir i izgubljena ovčica

Strmec:  Dobri pastir i izgubljena ovčica

Strmec: Dobri pastir i izgubljena ovčica

Prethodni smo se tjedan u vrtićkoj skupini bavili aktivnostima vezanih uz temu Dobri pastir i izgubljena ovca.

Nakon zajedničkog čitanja  prispodobe i meditiranja, razgovarali smo o tome kada nas je strah, kako si pomažemo tada, tko brine za nas.

Slijedile su razne aktivnosti: labirint-dovedi pastira do ovce, izrada samostojećeg pastira sa ovcom, izrada ovce od kamenčića, gumba, i panoramske kutije. Fotografirali smo se sa maskom ovce  i napravili si skrivaljku sa ovčicom.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

19 + 16 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *