Roditelji

Split: Uskrsna radionica

Split: Uskrsna radionica

Split: Uskrsna radionica

Vođeni geslom Majke Marije Terezije od sv. Josipa: „Boga u svima gledati, služiti, ljubiti“, uskrsnu radionicu smo održali u prostorijama udruge „Most“ koja skrbi o beskućnicima. Družeći se s korisnicima udruge, roditelji su izrađivali uskrsne aranžmane koje ćemo prodavati u dječjem vrtiću i nakon nedjeljne svete mise kako bismo prikupili sredstva za namirnice koje ćemo darovati našim novim prijateljima. Dirnuti njihovim životnim pričama i skromnošću, planiramo im ispuniti bar jednu želju i uskoro ih posjetiti s kolačima.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

19 + 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *