Vijesti

Strmec: Proljeće

Strmec: Proljeće

Nestrpljivo smo čekali proljeće, svakodnevno promatramo prirodu kako se budi.  Uočili smo prekrasna  stabla puna bijelih i ružičastih cvjetova te zajedno temperom slikali proljetno stablo. Otiskom dlanova napravili smo šarene leptire. Učili smo o proljetnicama, proučavali ih na slikama i fotografijama te vani u dvorištu. Također, slagali smo puzzle-proljetnice. Prekrasno vrijeme svakog nas dana sve ranije “odvede” na dvorište te uživamo u raznim tjelesnim aktivnostima.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *