Vijesti

Split: Dan očeva

Split: Dan očeva

Split: Dan očeva

U godini očinstva, Dan očeva smo obilježili predavanjem na temu „Otac kao model uloge“ u kojem je istaknuto da sretna djeca imaju dva roditelja: jednog koji ih uči životu, drugog koji im oprašta greške. Prigodnim programom koji su pripremile odgojiteljice s djecom, „Ružice“ i „Mravi“ su razveselili očeve, majke, djedove i bake pjesmama i recitacijama, a oni ih nagradili pljeskom. Druženje je nastavljeno uz slatkiše i grickalice sa željom da se u ovako dobrom raspoloženju i velikom broju ponovno okupimo što prije!

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

7 − 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *