Vijesti

Belica: Prometni policajac

Belica: Prometni policajac

U utorak, 21.3.2017. ugostili smo djelatnike MUP-a koji provode edukativno-preventivnu akciju. Cilj akcije je sigurno sudjelovanje u prometu, ove godine s naglaskom na važnost korištenja autosjedalice za siguran prijevoz djece u automobilima. Policajac Goran i Kristijan upečatljivom su pojavom zadivili djecu koja su u početku reagirala rezervirano, ali sa velikim zanimanjem promatrala njihove uniforme i slušala svaku riječ. Vrlo brzo, već prvim pitanjem uspostavljena je dinamična i bučna komunikacija jer su mnogi željeli nešto ispričati, odgovoriti, pa čak i objasniti.Uslijedio je zabavni dio kad smo vježbali prelazak preko raskrižja na kojem promet regulira prometnik. Uvježbali smo čitati znakove položajem tijela za zaustavljanje i dopušten prolazak. Vani smo pogledali policijsko vozilo i zamolili da barem nakratko čujemo sirenu. Velik broj djece izrazio je da želi postati policajac ili policajka jer će čuvati druge u prometu.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

seventeen + four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *