Mali kreativci

Strmec: Blagdan sv. Josipa – Dan očeva

Strmec: Blagdan sv. Josipa – Dan očeva

Ovog vikenda, 19. ožujka, obilježava se Dan očeva, dan kojim se slavi očinstvo i utjecaj očeva u društvu. Proslava Dana očeva poklapa se blagdanom svetog Josipa jer je upravo taj čovjek uzor svakog očinstva na Zemlji, uzor zaštitnika svoje žene i oca Isusu o kojima je skrbio i brinuo sa velikom ljubavlju i mudrošću. Putem raznih književnih i dramskih djela te glazbenih i likovnih aktivnosti, nastojali smo djeci približiti, prikladno njihovoj dobi, Isusova i njihova oca. Također, potrudili smo se oko malih poklončića iznenađenja kako bi što više obradovali naše tate te organizirali misno slavlje i zajedničko druženje. Čestitamo svim očevima!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

18 − eleven =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *