Mali kreativci

Punat: Cvijet cvijetu :)

Punat: Cvijet cvijetu :)

Punat: Cvijet cvijetu :)

MAJKA – BIĆE NAJMILIJE

Majka je dobrota,
majka je ljubav,
majka je ljepota.Majka je sve što imaš,
majka je sve što znaš.

Majka svoje dijete
voli najviše na svijetu.

Ja svoju majku
sanjam svaki dan
i to mi je najljepši san.

Ona je toplija od sunca
i ljepša od ruže,
a njeni otkucaji srca
oko mene kruže.

Da su brižne i pažljive prošlog tjedan pokazale su male “Bubamare” kada su strpljivo i marljivo izrađivale poklone za svoje mame kojima je bio njihov poseban dan – Dan žena.  Ne moramo brati cvijeće iz vrta, sa livada da bismo ih poklonili mama. Možemo ga izraditi i sami. Mnoštvo je ideja i materijala, a mi ćemo vam u galeriji slika pokazati  kako smo ih mi napravili od papira i boja za prstiće.

 

Kategorija Mali kreativci
Tagovi , ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *