Mali kreativci

Punat: Vrijeme mesopusta

Punat: Vrijeme mesopusta

Punat: Vrijeme mesopusta

Sve ono što ljudi iz godine u godinu u isto vrijeme vezano uz godišnje doba, blagdane i kalendar ponovno rade, ili se na određenom mjestu zajedno nalaze, nazivamo običajima, užancama. Tako smo i mi svakoga četvrtka kako je to u našem mjestu običaj maskirali se u razne maske, po želji djeteta, a za kraj mesopusnog vremena organizirali smo maskiranu radionicu roditelja i djece gdje smo izrađivali masku “papiga” za današnji mesopusni utorak. Maskirani u papige uputili smo se prema našim veliki prijateljima u DV “Lastavicu” gdje su jedne naše papigice s mamama i nonama kao i prijateljima uz pratnju muzike krenuli na maskirani đir po mjestu, a druge provele vrijeme do ručka na igralištu naših prijatelja istražujući  :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eighteen − 10 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *