Vijesti

Belica: Fašnik

Belica: Fašnik

Belica: Fašnik

U subotu, 25.2.2017. sudjelovali smo u fašničkoj povorci kao “vurice”. Osim teme, sve je ostalo bilo na roditeljima koji su sat izradili od kartona, uz detalje prema vlastitoj ideji ili želji djeteta. Starija djeca sada su dodatno motivirana za učenje o vremenu, pa se često čuje pitanje “koliko je sati? ili “koji je dan”? Sunčano i toplo poslije podne, doprinijelo je radosnom druženju i zajedništvu djece, roditelja i odgojitelja.

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

twenty + 9 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *