Vijesti

Split: Predstava „Zimska bajka“ kazališta „Bumerang”

Split: Predstava „Zimska bajka“ kazališta „Bumerang”

Split: Predstava „Zimska bajka“ kazališta „Bumerang”

Na naše veliko zadovoljstvo, kazalište „Bumerang“ je gostovalo u vrtiću s predstavom „Zimska bajka“. Začarane raskošnom bjelinom i svjetlucavom scenografijom, veseli šumski stanovnici Božo, Beka, Lane i Vilenjak su nas podsjetili na čarobne riječi koje vesele one koji ih izgovaraju, a još više one kojima su upućene. Sjećate se? Naravno, to su IZVOLI, HVALA, MOLIM i OPROSTI!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 + 7 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *