Vijesti

Strmec: Zima

Strmec: Zima

Ovih dana zateklo nas je pravo zimsko vrijeme stoga su i naše aktivnosti usmjerene u tom pravcu. Igre na snijegu izazvale su veliko veselje i oduševljenje svakog djeteta, dok ih ni razne likovne aktivnosti nisu ostavile ravnodušnim. Uložen trud dao je prekrasne rezultate, naše nove dekoracije za sobu dnevnog boravka. Također, uz razne pokrivaljke i istraživačke aktivnosti snijega i leda, vedroj atmosferi doprinjeli  su igrokaz „Snjegovića i zeca“ kao i slikopriča „Miffy na snijegu“ čime smo nastojali potaknuti cjelokupan razvoj svakog djeteta.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

14 + 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *