Mali kreativci

Zagreb: Veseli Božić u našem vrtiću

Zagreb: Veseli Božić u našem vrtiću

Zagreb: Veseli Božić u našem vrtiću

Božićno vrijeme je najuzbudljiviji i najljepši dio godine. U vrijeme došašća pripremali smo  se dolazak božićnih blagdana. Pjevali smo pjesmice na temu Božića i svetoga Nikole, likovno se izražavali i  kreativno izrađivali božićne ukrase. Rođenje maloga Isusa, blagdan Božića, u nama je probudio osjećaje ugode, ljubavi i dobrote za druge ljude, posebno za naše prijatelje iz vrtića.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three + four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *