Božićno druženje

Strmec: Božiću mali, žuri se k nama!

Strmec: Božiću mali, žuri se k nama!

Strmec: Božiću mali, žuri se k nama!

Božićno druženje i čestitanje djece i roditelja slavili smo u četvrtak 22.12.2016.g. Program se odvijao pod motom; Božiću mali, žuri se k nama. Svi mjeseci godine željeli su da se Isus rodi u njima, ali je prosincu pripala ta čast. Vol i magarac ugostili su sv. Obitelj u svojoj štalici i prepustili Isusu svoje jasle, izdaleka su ga došli  pozdraviti pastiri, poklonili mu se kraljevi. Djeca jasličke skupine bili su mali anđeli, a roditelji su nam se pridružili pjevanjem božićnih pjesama…

Nakon čestitanja zahvalili smo roditeljima koji su svojom radionicom prikupili za jednu potrebnu obitelj 1550,00 Kn, a djeca su darovala svoje slatkiše. Zahvaljujemo svima i SRETAN BOŽIĆ.

Božiću mali, žuri se k nama, čekaju djeca tata i mama.

Jasle su sprmne i žuta slama, soba je topla i nije tama.

Srca su spremna tebi se dati, žuri se, žuri Božiću zlatni.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

13 + seven =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *