Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Božić

Hrv.Leskovac:  Božić

Hrv.Leskovac: Božić

Za ovaj tako veliki događaj radosno smo se pripremali. Kako je to bilo lijepo u zajedništvu veseliti se Božiću.

Izrađivali smo razne ukrase za uređenje vrtića, poklone za obitelji, sijali pšenicu, pripremali se za koncert, pekli božićne kolače, izrađivali božićne čestitke i još mnogo toga. Glavno slavlje bila je sv. Misa na kojoj smo slavili Isusov rođendan, a predvodio ju je naš duhovnik  vlč. Tomislav Kralj.

Neka svim dragim prijateljima, roditeljima i dobročiniteljima našeg vrtića bude sretan i blagoslovljen Božić. To vam od srca žele djeca i djelatnici vrtića. SRETAN BOŽIĆ!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *