Vijesti

Split: Božićna radionica

Split: Božićna radionica

Split: Božićna radionica

I ove godine roditelji su se u velikom broju odazvali na božićnim radionicama u obje skupine – “Mravima” i “Ružicama”. U veselom raspoloženju i s puno dobre volje, od lako dostupnih materijala su nastajali maštoviti ukrasi i figure za jaslice. Sobe dnevnog boravka su ukrašene na zadovoljstvo svih – roditelja, odgojiteljica, a najviše djece koja su jedva dočekala da mame i tate dožive što se i kako se u vrtiću radi.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eighteen + 13 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *