Vijesti

Belica: Posjet Caritasovom domu

Belica: Posjet Caritasovom domu

Belica: Posjet Caritasovom domu

Caritas je djelotvorna ljubav. Na takvim su temeljima niknuli i rastu skrb i ljubav prema najkrhkijima u našem društvu.
Uz pomoć roditelja, sakupili smo novčana sredstva za djecu u Dnevnom boravku dr. Antun Bogdan. Tim novčanim sredstvima kupili smo čokolade i bombone i svakom djetetu složili mali paketić. Dio novca smo donirali za njihove potrebe. Naša djeca pokazala su empatiju i ljubav prema djeci s posebnim potrebama. Djeca i tete koje brinu za njih, iskazali su nam zahvalnost i svima zaželjeli sretne i blagoslovljene blagdane.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five + 9 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *