Mali kreativci

Strmec: Sveti Nikola

Strmec: Sveti Nikola

U vrtiću je brojnim aktivnostima obilježen blagdan svetog Nikole. Djeca su se danima pripremala za njegov dolazak. Pobrinula su se za uređenje sobe i vrtićkog prostora, izražavala se kroz raznovrsne likovne radove, učila nove pjesmice i recitacije popraćene aplikacijama, proširila svoja znanja posjetivši kapelicu tog dragog našeg sveca nedaleko od vrtića. Najveće uzbuđenje vladalo je tijekom njegove posjete u pratnji anđela. Sveti Nikola obradovao je i velike i malene svojim lijepim riječima i slatkim paketićima, dok su mu djeca zauzvrat zapjevala. Dio naše ugodne atmosfere podijelili smo s Vama u priloženim fotografijama.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

thirteen + nine =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *