Vijesti

Belica: Nikolinje

Belica: Nikolinje

Belica: Nikolinje

Pripreme za doček sv. Nikole, radosno su trajale svakodnevno sve dok iščekivanje nije kulminiralo na njegov spomendan. Došao je u naš vrtić, gdje smo druženje upotpunili malim, prigodnim programom. Sv. Nikola darivao nas je voćem i slatkišima, a pitao nas je da li se znamo prekrižiti i moliti.To smo mu vrlo rado pokazali. Saznali smo da dolazi izdaleka gdje također ima dobre djece. Žurio je dalje, na odlasku dobivši spontano nastale crteže zahvalne djece, uz obećanje da se vidimo i dogodine.

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *