Mali kreativci

Split: Radosno iščekivanje

Split: Radosno iščekivanje

Split: Radosno iščekivanje

Pripreme za najradosniji kršćanski blagdan i posjet svetog Nikole su započele i u našem vrtiću. Uredili smo vjerski centar – napravili adventski vijenac oko kojeg se svakodnevno okupljamo, pjevamo i molimo te anđele koji čuvaju bombone za adventski kalendar. Oslikali smo vjenčiće i čizmice pa sve postavili na pano i, što je najvažnije, napisali smo pismo svetom Nikoli sa svim željama i željicama. Sad nam preostaje samo očistiti čizmice i radosno iščekivati…

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fourteen − three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *