Vijesti

Belica: Pripremimo put Gospodinu

Belica: Pripremimo put Gospodinu

Belica: Pripremimo put Gospodinu

Početak je iščekivanja, nade, mira i radosti.Velike radosne čežnje za Onim koji dolazi, na Božić i na kraju vremena. Dječja su srca već otvorena za svaki poticaj. Aktivno se uključuju u ponuđene aktivnosti. Svemu daju svoj, jedinstven izričaj, tako neposredan i jednostavan. Posebni trenutak dana, okupljanje je u adventskom kutiću. Pjesmom Visom leteč ptice male i brojalicom Već se bliži vrijeme blago, otkrivamo i prihvaćamo novi dnevni zadatak. Ozračje mira i topline, svakim se danom osjeća sve više. Djeca suosjećaju i stalo im je do bližnjega. Zauzimaju se za prijatelja, dijele radosti i tuge. U svemu pomažu jedni drugima. Svim se srcem radujemo novom danu i blagoslovljenom ozračju u svakodnevici koju živimo.Budni čekamo Gospodinov dolazak!

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fifteen − 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *