Vijesti

Belica: Roditelj u skupini

Belica: Roditelj u skupini

Belica: Roditelj u skupini

Mama Jelena Huić Sever boravila je u vrtiću jer smo je zamolili da nam govori o djetetu kojeg ona i njezina obitelj očekuju. Pričala nam je i na slikama pokazala kako se dijete razvija, što može, kako se hrani, kreće, kako izgleda. Koje pripreme valja obaviti za prinovu u obitelji. Objasnila nam je da je Dragi Bog onaj koji daje život, a supružnici ga zahvalno primaju. Iznenadila nas je lijepom pjesmom-uspavankom, a otkrila nam je i izabrano ime za dijete i njegovo značenje. Slikovnica “Anđeo u vodi” uz malog anđela u vrećici s vodom, doprinjeli su dječjem doživljaju i shvaćanju. Dragoj mami zahvalili smo pjesmom i crtežom. Hvala mami Jeleni i njezinoj djeci!

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

ten − four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *